Závlahové systémy

Keď prejdete po bohatom trávniku, obdivujete úžasnú záhradu alebo relaxujete pod príjemným hmlovým osviežovačom, s veľkou pravdepodobnosťou sa stretávate s prácou produktov Orbit Irrigation. Založený pred viac ako 40 rokmi, Orbit patrí medzi popredných svetových výrobcov a dodávateľov zavlažovacích a osviežovacích produktov. Dodávame viac ako 2000 produktov krajinným architektom, záhradníkom a majiteľom rodinných domov v 40 krajinách na piatich kontinentoch. Naším cieľom je byť najlepší v poskytovaní zavlažovacích a osviežovacích produktov, ktoré napĺňajú alebo prevyšujú očakávania každého zákazníka. Preto sa snažíme neustále zlepšovať našu zákaznícku podporu a vyvíjať lepšie produkty – produkty, ktoré skrášľujú Vašu záhradu, chránia obecnú vodu, znižujú Vaše účty za vodu a zjednodušujú Vám život.

Inovácia je životnou silou zavlažovacieho priemyslu. Slogan spoločnosti Orbit, „Úžitkovosť prostredníctvom inovácie,“ zdôrazňuje našu vášeň a odhodlanie vyvíjať inovatívne produkty, ktoré rozumne hospodária s vodou. Poháňa nás túžba uvádzať zákazníkov do budúcnosti zavlažovania. Naše výskumné a vývojové tímy každoročne posúvajú hranice vývoja a technológií závlah vytváraním nových myšlienok, ktoré výrazne menia trh so závlahami. Spolu s rozsiahlym, zákaznícky orientovaným marketingovým tímom je Orbit Irrigation skutočne priekopníkom v inováciách pre závlahový priemysel súkromného aj komerčného charakteru.

Počas niekoľkých posledných rokov Orbit Irrigation pravidelne zavádzal na trh viac ako 20 nových produktov ročne.

Orbit Irrigation Products, Inc. je jedným z najrýchlejšie rastúcich svetových výrobcov a dodávateľom produktov zavlažovania a hmlového osviežovania pre súkromné a komerčné trhy. S výrobnými závodmi po celom svete vyrábame a distribuujeme viac ako 2000 kvalitných produktov zavlažovania do viac než 40 rôznych krajín na 5 kontinentoch. Naše výrobné schopnosti pokrývajú národný a medzinárodný vývoj a dizajn produktov, vysoko kvalifikované technické zdroje a najmodernejšie vybavenie metód vstrekovania plastu. S takýmito špičkovými technológiami sme schopní poskytnúť našim zákazníkom kompletné riešenia závlah na kľúč. Naším zameraním bol, a stále je, vývoj a výroba inovatívnych, vysoko kvalitných a jednoducho použiteľných produktov celosvetovo dostupných pre komerčné, ako aj súkromné účely. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na kvalitné, hodnotovo oceňované produkty Orbit.

Orbit sa zaväzuje poskytovať kvalitné produkty za konkurencieschopné ceny a ponúkať vynikajúce služby na trhu so zavlažovaním. Na ceste za vytvorením zavlažovacích produktov, ktoré prekračujú očakávania zákazníkov, sme dôsledne stanovili a zdokonalili procesy, ktoré nám umožňujú ponúkať najkvalitnejšie produkty s najlepšou hodnotou pre spotrebiteľa. Náš záväzok konať v súlade s normami ISO 9001, spolu s neochvejným odhodlaním zdokonaľovať procesy a kontrolu kvality, z nás robí podľa dodávateľov voľbu číslo jedna z hľadiska kvality zavlažovacích produktov.

Sme plne oddaní našej politike kvality, „Na dosiahnutie tejto politiky budeme neustále zlepšovať náš systém kvality a usilovať sa o naplnenie našich cieľov kvality obsiahnutých v našom “Pláne úspechu”.

Kvalitné produkty

Spoločnosť je len tak dobrá, ako jej produkty. Spoločnosť Orbit Irrigation sa môže pýšiť najkvalitnejšími produktmi za hodnotovo orientované ceny. Budeme stáť za svojimi výrobkami, aby sme prekonali očakávania zákazníkov.

Čo dostanete, keď si kúpite produkty Orbit Irrigation?

Stabilitu spoločnosti fungujúcej už 40 rokov.
 • Kompletný rad produktov zahŕňajúci:
  1. Produkty podzemných systémov
  2. Produkty nadzemných systémov
  3. Mikro- a kvapkové závlahové systémy
  4. Mist – hmlové závlahy a osviežovače.
 • Produkty preverené dôsledným testom a kontrolou zabezpečenia kvality.
 • Úplnú zákaznícku a technickú podporu.
 • Tréning a podporu pre Vašich zamestnancov v teréne.
 • Podnikový záväzok vždy dodávať kvalitné produkty.

 

 

 

Orbit SunMate ponúka široké spektrum rozstrekovačov, úderných rozstrekovačov, časovačov, hlavíc a výsuvníkov pre všetky aplikácie nadzemnej závlahy. Produkty SunMate sú skvelým doplnkom k už existujúcemu závlahovému systému. V oblasti produktov nadzemnej závlahy je najznámejšou značkou medzi zákazníkmi. SunMate zabezpečuje inovatívne nadzemné záhradné zavlažovacie systémy pri zachovaní vysokej výdrže každého produktu.

 

 

 

Orbit WaterMaster obsahuje kompletnú sériu výrobkov podzemnej závlahy, časovače, ventily, doplnky, nástroje a širokú ponuku rozstrekovačov. Pre majiteľov domov je Orbit WaterMaster voľbou číslo 1 pri výbere podzemného zavlažovacieho systému. WaterMaster produkty sú inovatívne, nenáročné na používanie a navrhnuté pre spoľahlivosť a výkonnosť.

 

 

 

Orbit Arizona Mist ponúka osviežovacie systémy pre akékoľvek obytné alebo komerčné priestory spolu s kompletnou sériou osobných a prenosných osviežovačov. Je najznámejšou značkou na trhu osviežovacích produktov. Arizona Mist poskytuje účinné nízko- a vysokotlakové systémy, podľa požiadaviek zákazníka, vysokokvalitné produkty s garanciou kvality lídra trhu.

 

 

 

Orbit DripMaster produkty privádzajú vodu priamo k vybraným oblastiam so špeciálnymi požiadavkami, ako sú záhony, kvetináčové rastliny, okrasné dreviny a rastlinné porasty. Nahrádza ručné zavlažovanie a znižuje plytvanie vodou až do výšky 70%.

  Jednotka v produktoch nadzemnej závlahy

  Zákazníci poznajú značku Orbit lepšie, než hocijakú inú, čo robí z Orbit SunMate najznámejšiu a najviac dopytovanú značku v priemysle nadzemných závlah.

  Jednotka v podzemných zavlažovacích systémoch

  Čo sa týka podzemných zavlažovacích systémov, Orbit je lídrom v oblasti projektov Urob si sám. Zákazníci hľadajú a pýtajú značku Orbit.

  Jednotka v oblasti osviežovania

  Séria výrobkov Arizona Mist od Orbitu je najznámejšou značkou hmlových závlah a osviežovačov na trhu. S dlhou históriou kvalitných produktov pre osobné, rodinné ale aj priemyselné použitie, Orbit produkty Arizona Mist sú v súčasnosti najpredávanejšími na trhu.