Originálny americký zavlažovací systém popredného výrobcu

Keď prejdete po bohatom trávniku, obdivujete úžasnú záhradu alebo relaxujete pod príjemným hmlovým osviežovačom, s veľkou pravdepodobnosťou sa stretávate s prácou produktov Orbit Irrigation.

Založený pred viac ako 40 rokmi, Orbit patrí medzi popredných svetových výrobcov a dodávateľov zavlažovacích a osviežovacích produktov.Dodávame viac ako 2000 produktov krajinným architektom, záhradníkom a majiteľom rodinných domov v 40 krajinách na piatich kontinentoch.

Našim cieľom je byť najlepší v poskytovaní zavlažovacích a osviežovacích produktov, ktoré napĺňajú alebo prevyšujú očakávania každého zákazníka.Preto sa snažíme neustále zlepšovať našu zákaznícku podporu a vyvíjaž lepšie produkty – produkty, ktoré skrášľujú Vašu záhradu, chránia obecnú vodu, znižujú Vaše účty za vodu a zjednodušujú Vám život.

  Jednotka v produktoch nadzemnej závlahy

  Zákazníci poznajú značku Orbit lepšie, než hocijakú inú, čo robí z Orbit SunMate najznámejšiu a najviac dopytovanú značku v priemysle nadzemných závlah.

  Jednotka v podzemných zavlažovacích systémoch

  Čo sa týka podzemných zavlažovacích systémov, Orbit je lídrom v oblasti projektov „Urob si sám“. Zákazníci hľadajú a pýtajú značku Orbit.

  Jednotka v oblasti osviežovania

  Séria výrobkov Arizona Mist od Orbitu je najznámejšou značkou hmlových závlah a osviežovačov na trhu. S dlhou históriou kvalitných produktov pre osobné, rodinné ale aj priemyselné použitie, Orbit produkty Arizona Mist sú v súčasnosti najpredávanejšími na trhu.

  Orbit SunMate ponúka široké spektrum rozstrekovačov, úderných rozstrekovačov, časovačov, hlavíc a výsuvníkov pre všetky aplikácie nadzemnej závlahy pre vaše záhrady. Produkty SunMate sú skvelým doplnkom k už existujúcemu závlahovému systému. V oblasti produktov nadzemnej závlahy je najznámejšou značkou medzi zákazníkmi. SunMate zabezpečuje inovatívne nadzemné záhradné zavlažovacie systémy pri zachovaní vysokej výdrže každého produktu.

  Orbit WaterMaster obsahuje kompletnú sériu výrobkov podzemnej závlahy, časovače, ventily, doplnky, nástroje a širokú ponuku rozstrekovačov. Pre majiteľov domov je Orbit WaterMaster voľbou číslo 1 pri výbere podzemného zavlažovacieho systému. WaterMaster produkty sú inovatívne, nenáročné na používanie a navrhnuté pre spoľahlivosť a výkonnosť.

  Orbit Arizona Mist ponúka osviežovacie systémy pre akékoľvek obytné alebo komerčné priestory spolu s kompletnou sériou osobných a prenosných osviežovačov. Je najznámejšou značkou na trhu osviežovacích produktov. Arizona Mist poskytuje účinné nízko- a vysokotlakové systémy, podľa požiadaviek zákazníka, vysokokvalitné produkty s garanciou kvality lídra trhu.

  Orbit DripMaster produkty privádzajú vodu priamo k vybraným oblastiam so špeciálnymi požiadavkami, ako sú záhony, kvetináčové rastliny, okrasné dreviny a rastlinné porasty. Nahrádza ručné zavlažovanie a znižuje plytvanie vodou až do výšky 70%.

  I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.