ZipScreen

 

Veselé a harmonické, viditeľné a krycie – NOVINKA, zipSCREEN® textilné tienidlá, ktoré svojim širokým využitím už mnohých očarili. ZipSCREEN je možné umiestniť pred otvor v oválnom a hranatom tvare, alebo v zaomietnuteľnom boxe.

Je to účinné vonkajšie tienenie, ktoré odráža a pohlcuje podstatnú časť slnečných lúčov. Chráni pred nepríjemnými pohľadmi zvonka a zároveň zabezpečuje postačujúci prechod svetla. Vďaka špeciálnemu spôsobu vypracovania dokáže odolať silnému vetru – môže mať rozmer aj 18 m2 – pričom ostáva napnuté, bez rôznych poškodení a vlnenia sa.

Štruktúra zipSCREEN

“Textil” ako stavebný prvok

Rastúcim vývojom techniky, sklenené vlákna, alebo PVC textílie zastávajú čoraz väčšie miesto v oblasti tieniacej techniky.

Ich výnimočnosťou je pestrosť farieb, veľkosť krycích plôch a vzrušujúci vzhľad.

Materiál je UV stabilný, ťažko horľavý,schopný odolať obrovským silám prírody, čím je možné že zipSCREEN dokáže tieniť naraz plochu napr. 18m2. Z našej širokej ponuky si môžete vybrať farbu, ktorá samozrejme ovplyvňuje množstvo prenášaného svetla a rozsah zatienenia.

“Záclonu” na okno? V prípade vnútorného tienenia zbytočne zatiahneme závesy, keď nám svetlo do miestnosti už preniklo a tým ju samozrejme zohrialo. V prípade vonkajšieho tienenia nám do miestnosti prenikne len také množstvo, aké si sami zvolíme.