Maximálne tienenie v luxusnej podobe. Rolovacie pergoly predstavujú nový trend v tienení terás. Najvyššia kvalita spracovania všetkých komponentov a maximálna ochrana pred slnečným žiarením v podobe látkového tienenia.

PERGOLINO

Jednoduchá konštrukcia rolovacej pergoly

Rolovacia pergola PERGOLINO s jednoduchou konštrukciou je vhodná pre zatienenie všetkých typov terás. Pergolu je možné inštalovať na stenu alebo do stropu. Stĺpy sa kotvia do podlahy, zabetónovávajú do predom pripravených púzdier alebo zaťažujú špeciálnymi kvetináčmi. Sklon týchto pergol je možný od 0° do 35°. Pri sklone od 6° do 17° a pri použití odtoku je pergola vhodná aj ako ochrana proti ľahkému dažďu. Zatienenie odoláva vetru až do 49 km/hod.

LEAF

Cenovo dostupné rolovacie pergoly

Technologické riešenie umožňuje prekrytie veľkých plôch. Rôzne možnosti konečnej konfigurácie plnia potreby rezidenčných terás/ záhrad v modernom, ale aj v klasickom štýle.

Rolovacie pergoly LEAF od talianskeho výrobcu SHADELAB patrí medzi cenovo najdostupnejšie riešenie. Subtilná hliníková konštrukcia môže byť v samostatne stojacom prevedení “Ground”, čiastočne kotvená k domu “Fall” alebo bez konštrukcie, kde sa tienenie kotví pod hotovú konštrukciu “Sky”. Rolovacia pergola LEAF môže slúžiť ako zatienenie (ochrana proti slnku) alebo i proti ľahkému dažďu v prípade, že je látka špeciálne upravená. LEAF odoláva vetru až do 49 km/hod.