Posuvná pergola je vybavená ovládateľnou zhrňovacou strechou, ktorá Vás chráni pred nepriaznivým počasím i pred slnečným žiarením.

EVA

Najpredávanejšia posuvná pergola!

Posuvná pergola SUNTECH EVA je najpredávanejšie riešenie s posuvnou strechou. Vďaka svojim vlastnostiam je pergolu možné inštalovať na 90% projektov (rodinné domy, byty, reštaurácie, kaviarne, hotely a iné komerčné využitie). Túto pergolu môžete inštalovať na stenu domu, prípadne ju kotviť do stropu (podbitie, balkón a iné). Posuvnú pergolu EVA môžeme kotviť i na drevostavbu s horizontálne uloženým kotviacim hranolom, prípadne za pomoci špeciálneho kotviaceho profilu aj na drevostavbu s vertikálne uloženými nosnými hranolmi. Stojky pergoly s posuvnou strechou sú tvorené profilmi 80x50 a je možné ich inštalovať na pripravené betónové pätky alebo zemné skrutky. Odtok vody môže byť riešený voľným odtokom cez predný látkový profil alebo za príplatok pomocou odtokového predného profilu, ktorý odvádza vodu vnútrom stojok.

NUOVO

Posuvné zastrešenie veľkých rozmerov !

Zhrňovacia pergola SUNTECH NOVO je vyhľadávaným riešením, keď projekt vyžaduje špeciálne riešenie - hĺbku zatienenia 7.000 mm alebo menej stojok (pri tejto pergole sa dajú použiť 2 stojky pre maximálny rozmer pergoly 6.000 x 7.000 mm s 2 modulmi v streche). Túto pergolu môžete inštalovať na stenu domu, prípadne ju kotviť do stropu (podbitie, balkón a iné). Zhrňovaciu pergolu NOVO môžeme kotviť aj na drevostavbu s horizontálne uloženým kotviacim hranolom, prípadne za pomoci špeciálneho kotviaceho profilu i na drevostavbu s vertikálne uloženými nosnými hranolmi. Vďaka robustnej konštrukcii je možné pergolu postaviť ako samostatne stojacu s dodatočnou zadnou konštrukciou. Stojky pergoly s posuvnou strechou je možné inštalovať na pripravené betónové pätky alebo zemné skrutky. Odtok vody je riešený pomocou predného odtokového profilu, ktorý odvádza vodu vnútri stojky.

EVA

Pergola s rovnou posuvnou strechou

Pergola s rovnou posuvnou strechou FLAT je riešením pre projekty, ktoré vyžadujú rovnú strechu (tzn. bez sklonu) kôli inštalačnej výške alebo ďaľším požiadavkam. Túto pergolu môžete inštalovať na stenu domu, prípadne ju kotviť do stropu (podbitie, balkón a iné…). Pergolu s posuvnou strechou môžeme kotviť i na drevostavbu s horizontálne uloženým kotviacim hranolom, prípadne za pomoci špeciálneho kotviaceho profilu aj na drevostavbu s vertikálne uloženými nosnými hranolmi. Vďaka robustnej konštrukcii je možné pergolu postaviť ako samostatne stojacu s dodatočnou zadnou konštrukciou. Stojky pergoly s posuvnou strechou je možné inštalovať na pripravené betónové pätky alebo zemné skrutky. Odtok vody u tejto pergoly nie je zvedený do predného profilu, ale vodu odvádza špeciálne vyspádovaná látka do jednej alebo oboch strán.