O nás

Sme tu pre vás už viac ako 10 rokov!Kto sme?


Myšlienka založiť Exteriér vznikla, keď sme si uvedomili, že v Nitre a okolí nebola firma, ktorá by dokázala zabezpečiť komplexné služby pre exteriér rodinného domu. Všetko sa muselo riešiť samostatne s inou firmou. Okná, vonkajšie žalúzie, terasy, závlahu, projekt záhrady atď. Hodiny a dni strávené obchádzaním firiem, prezeraním cenových ponúk, dohadovaním, ktorá firma má kedy čas a pod.


A práve čas je pre väčšinu z nás jednou z najcennejších komodít. Sme si toho vedomí a vieme, že je ho lepšie tráviť s rodinou, priateľmi či oddychom. Preto sme spojili atribúty súvisiace s exteriérom domu pod jednu strechu: naša záhradná architektka spraví obhliadku pozemku a po rozhovore s vami navrhne najlepšie riešenie od záhonov, cez hriadky, stromy či záhradný domček. Poradíme vám s výberom okien či žalúzií, nájdeme najvhodnejšiu markízu či pergolu, prvotriedne garážové dvere a správne rozvrhnutý a nastavený zavlažovací systém.


Všetko zariadite u nás a za zlomok času, oproti tomu, ak by ste všetko vybavovali v niekoľkých odlišných firmách
.

Okrem poskytovania kompletných služieb pre exteriér domu je naša firma založená ešte na jednej myšlienke – pracovať len s tými najlepšími. Produkty, ktoré ponúkame nikdy nie sú najlacnejšie v danom sortimente na našom trhu. Rozhodli sme sa radšej vybrať cestou kvality, keďže okná, žalúzie, garážové brány atď. nikdy nie sú výrobkom na jednu sezónu. Výrobky, ktoré predávame a montujeme, máme už za tie roky osvedčené či už u zákazníkov, ale i na vlastných domoch.


Naša históriaFirma Exteriér vznikla v polovici roka 2009, v Nitre v časti Horné Krškany, so sídlom na Biovetskej ulici, kde ju môžete nájsť dodnes. V počiatkoch sme začínali so závlahovými systémami a oknami, aby sme sa s nimi, čo najlepšie odborne oboznámili a postupne mohli do nášho sortimentu pridávať aj ďalšie produkty ako garážové brány (Teckentrup, dnes Trido), ďalej rolety, vonkajšie žalúzie, ploty a záhrady.


Už prvé mesiace sme cítili silný záujem zo strany zákazníkov, a tak sme sa rozhodli expandovať do susednej Trnavy. V pôvodných priestoroch nám tam bolo však stále tesnejšie a do dnešného dňa sme už v slovenskom Ríme dvakrát menili miesto pobočky.


Naša (zatiaľ) posledná a najodvážnejšia expanzia bola do hlavného mesta, v ktorom je konkurencia najväčšia. Pobočku tam máme už deviaty rok a ako čas ukázal obstáli sme aj medzi firmami, ktoré tam pôsobili omnoho dlhšie.