PONZIO® SL1600TT

ZDVIHOVO POSUVNÝ SYSTÉM PONZIO® SLIDING SL1600TT

Posuvný systém je určený predovšetkým pre vonkajšie konštrukcie a bol vyvinutý pre najnáročnejších zákazníkov. Spĺňa vysoké požiadavky na izolačné vlastnosti a súčasne ponúka vysoký komfort ovládania. Jednoducho tak môžete otvoriť takmer celú stenu vašej izby a omnoho viac tak prepojiť váš domov s terasou a exteriérom. Medzi veľké výhody systému PONZIO® SLIDING SL 1600 TT patrí možnosť elegantného zapustenia do podlahy, čím je docielená minimálna špára medzi podlahou a rámom.

ZÁKLADNÉ PARAMETRE

Stavebná hĺbka rámu (1-kolajnica):

160 mm

Stavebná hĺbka rámu (2-kolajnica):

160 mm

Stavebná hĺbka rámu (3-kolajnica):

247 mm

Stavebná hĺbka krídla:

67 mm

Výška rámu:

47 mm

Výška krídla:

94 mm

Pohľadová výška:

125 mm

MAXIMÁLNE ROZMERY

Výška krídla:

3000/3400 mm

Šírka krídla:

3300 mm

(Rozmery krídel je vždy nutné overit!)

Hliníkové zdvižno-posuvné dvere značky PONZIO® sú tepelne izolovaným posuvným systémom s detailne prepracovaným konceptom, ktorý spĺňa vysoké očakávania užívateľa, vysokú kvalitu, izoláciu a disponuje veľmi ľahkým ovládaním. Štruktúra profilov umožňuje prevedenie stabilných veľkorozmerných konštrukcií a to až šesťkrídlových s maximálnou hmotnosťou krídla 400 kg. Ide o trojkomorové profily s prerušeným tepelným mostom. Polyamidový tepelný most je vystužený sklenenými vláknami. Tento systém je perfektne odolný voči nepriaznivým klimatickým vplyvom.

MOŽNOSTI PREVEDENIA

KOVANIA A ZÁMKY
Značkové kovánie PONZIO® a G-U®.
Varianty: kľuka-mušľa, kľuka-kľuka + cylindrická vložka FAB® obojstranná.

TESNENIE
Tesnenie čiernej farby zo syntetickej gumy s predĺženou životnosťou EPDM.

ZASKLENIE/VÝPLNE
Izolačné dvojsklo alebo izolačné trojsklo so súčiniteľom priestupu tepla až 0,5 W/m2K.
Hĺbka zasklievacej drážky 12 – 51 mm).

POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Vo všetkých farebných odtieňoch palety RAL®, dvojfarebné prevedenie – BICOLOR®, imitácia dreva v prevedení – WOODECOR® (vypalovaná prášková farba) vo vybraných dekoroch, alebo v prevedení ELOX® (anodická oxidacia). Proces lakovania je robený v modernej práškovej lakovni vyhovujúcej európskym normám s akostnou značkou QUALICOAT®, zaručujúcou mnohoročnú najvyššiu kvalitu povrchu hliníkových profilov.