FASÁDNY SYSTÉM PONZIO® SO ZVÝŠENOU TEPELNOU IZOLÁCIOU PF152HI

FASÁDNY SYSTÉM PONZIO® SO ZVÝŠENOU TEPELNOU IZOLÁCIOU PF152HI

 

Systém presklených fasádnych stien PONZIO® PF 152 tvorený stĺpikmi a priečkami so zvýšenými tepelnoizolačnými vlastnosťami je najčastejšie používaný pri energeticky úsporných stavbách. Vďaka špeciálnej konštrukcii termického dielu, ktorý je vytvorený plastovými pásmi s nízkoemisnými vrstvami, dosahuje systém rámového súčiniteľa priestupu tepla Uf od 1,3 do 0,65 W/m2K (pri použití piatich výplňových pásov s hrúbkou 56 mm).

ZÁKLADNÉ PARAMETRE

Stavebná hĺbka:

54 – 219 mm

Šírka stĺpov:

52 mm

Šírka priečok:

52 mm

Šírka vonkajších krycích líšt:

51 mm

Hrúbka zasklenia/výplne:

38 – 56 mm

TEPELNÁ PRIESTUPNOSŤ RÁMU

Uf =

1,3 – 0,65 W/m2K

Systém PONZIO® PF 152 HI je vďaka svojim vlastnostiam radený medzi absolútnu svetovú špičku na trhu s presklenými fasádnymi stenami.

KOVANIA A ZÁMKY

Značkové kovania FAPIM®, Dr. Hahn®, KFV®, SIEGENIA-AUBI®, SOBINCO® a SAVIO®. Varianty: kľuka-kľuka s rozetou nebo kľuka-guľa. Jednobodový zámok v štandardnom prevedení.

TESNENIE
Tesnenie zo syntetickej gumy s predĺženou životnosťou EPDM.

ZASKLENIE/VÝPLNE

Jednoduché alebo viacnásobné zasklenie akýmkoľvek druhom skla alebo nepriehľadnými panelmi (hrúbka 38 – 56 mm).

POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Tieto hliníkové profily sú dostupné v lakovanej verzii vo všetkých farebných odtieňoch palety RAL® (tiež dvojfarebné, rustikálne a imitujúce drevo), ďalej tiež anodizujúce vo farbách: zlatá, tmavo hnedá, šampaňská alebo odtieň prirodzeného hliníka. Nanášanie farieb sa robí v modernej práškovej lakovni technologickým procesom vyhovujúcim európskym normám, ktorý je potvrdený akostnou značkou QUALICOAT® zaručujúcou mnohoročnú najvyššiu kvalitu povrchu hliníkových profilov.

Štandardné farby/imitácia dreva
Biela (RAL 9016); Hnedá (RAL 8017); Šedá (RAL 9006). Zlatý dub (biela/zlatý dub); Orech (biela/orech).