FASÁDNY SYSTÉM PONZIO® PRE KONŠTRUKCIE ZIMNÝCH ZÁHRAD PF152WG

FASÁDNY SYSTÉM PONZIO® PRE KONŠTRUKCIE ZIMNÝCH ZÁHRAD PF152WG

 

Tento systém je určený pre realizácie zimných záhrad a iných priestorových konštrukcií. Konštrukcie strešnej plochy systému môže byť prevedená použitím fasádnych profilov používaných pri systéme PF 152 alebo na báze profilov systému PF 152 WG obrátených krovov. Celok môže byť založený na fasádnych stĺpchoch, stĺpcoch pri okenných a dverných systémoch a tiež na zosilených systémových stĺpoch PF 152 WG. Systém strešných krovov umožňuje použitie štandardných zasklievacích líšt z okenných a dverných systémov. Spoje krovov s priečkami sú riešené rovnako ako je to pri fasádnych systémoch PF 152.

ZÁKLADNÉ PARAMETRE

Stavebná hĺbka:

139 mm, 159 mm

Šírka stĺpcov:

98 mm, 66 mm

Šírka priečok:

62, 76, 97, 99, 111 mm

Šírka vonkajších krycích líšt:

75 mm

Hrúbka zasklenia/výplne (po 2 mm):

8 – 42 mm

TEPELNÁ PRIESTUPNOSŤ RÁMU

Uf =

2,5 – 1,3 W/m2K

Systém umožňuje vytváranie značne komplikovaných konštrukcií (kĺbový systém používaný pri častiach striech, stien a odkvapov umožňuje natáčanie plôch v rozmedzí od 7 do 45 stupňov sklonu). Strešný systém je plne kompatibilný s odsuvnými, okennými a dvernými systémami z ponuky značky PONZIO®.

KOVANIA A ZÁMKY

Značkové kovania FAPIM®, Dr. Hahn®, KFV®, SIEGENIA-AUBI®, SOBINCO® a SAVIO®. Varianty: kľuka-kľuka s rozetou alebo kľuka-guľa. Jednobodový zámok v štandardnom prevedení.

TĚSNĚNÍ

Tesnenie zo syntetickej gumy s predĺženou životnosťou EPDM.

ZASKLENÍ/VÝPLNĚ

Jednoduché alebo viacnásobné zasklenie akýmkoľvek druhom skla alebo nepriehladnými panelmi (hrúbka 8- 42 mm (po 2 mm)).

POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Tieto hliníkové profily sú dostupné v lakovanej verzii vo všetkých farebných odtieňoch palety RAL® (tiež dvojfarebné, rustikálne a imitujúce drevo), ďalej tiež anodizujúce vo farbách: zlatá, tmavo hnedá, šampaňská alebo odtieň prirodzeného hliníka. Nanášanie farieb sa robí v modernej práškovej lakovni technologickým procesom vyhovujúcim európskym normám, ktorý je potvrdený akostnou značkou QUALICOAT® zaručujúcou mnohoročnú najvyššiu kvalitu povrchu hliníkových profilov.

Štandardné farby/imitácia dreva
Biela (RAL 9016); Hnedá (RAL 8017); Šedá (RAL 9006). Zlatý dub (biela/zlatý dub); Orech (biela/orech).