FASÁDNY SYSTÉM PONZIO® PF152ESG

 

Krycia bezrámová stena so systémom konštrukčného lepenia – tento systém je určený k tvorbe ľahkých deliacich a iných priestorových konštrukcií. Nosným prvkom je konštrukcia na báze stĺpikov a priečok systému PONZIO® PF 152 a široký výber profilov, ktoré zahŕňa. Z vonkajšej strany tvorí systém PONZIO® PF 152 ESG jednotnú hladkú sklenené stenu rozdelenú zvislými a vodorovnými priamkami so šírkou 22 mm (pri použití silikónu odolného voči nepriaznivým vplyvom počasia (alebo 28 mm (pri použití systémového uzatváracieho tesnenia).

ZÁKLADNÉ PARAMETRE

Stavebná hĺbka:

52 mm

Šírka stĺpikov:

52 mm

Šírka priečok:

52 mm

Šírka vonkajších krycích líšt:

51 mm

Hrúbka zasklenia/výplne:

28, 30, 32 mm

TEPELNÁ PRIESTUPNOSŤ RÁMU

Uf =

1,95 – 1,7 W/m2K

Možnosť tvorby výklopných okien umiestnených vedľa seba, ktoré sa dajú nezávisle na sebe otvárať. Povrch stien je možné upravovať dvomi spôsobmi – silikónom, alebo samostatne navrhnutým maskovacím tesnením. Tento systém disponuje výbornými tepelne a zvukovo-izolačnými vlastnosťami.

KOVÁNÍ A ZÁMKY

Značkové kovanie FAPIM®, Dr. Hahn®, KFV®, SIEGENIA-AUBI®, SOBINCO® a SAVIO®. Varianty: kľuka-kľuka s rozetou alebo kľuka-guľa. Jednobodový zámok v štandardnom prevedení.

TĚSNĚNÍ

Tesnenie zo syntetickej gumy s predĺženou životnosťou EPDM.

ZASKLENIE/VÝPLNE

Jednoduché alebo viacnásobné zasklenie akýmkoľvek druhom skla alebo nepriehľadnými panelmi (hrúbka 28, 30, 32 mm).

POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Tieto hliníkové profily sú dostupné v lakovanej verzii vo všetkých farebných odtieňoch palety RAL® (tiež dvojfarebné, rustikálne a imitujúce drevo), ďalej tiež anodizujúce vo farbách: zlatá, tmavo hnedá, šampaňská alebo odtieň prirodzeného hliníka. Nanášanie farieb sa robí v modernej práškovej lakovni technologickým procesom vyhovujúcim európskym normám, ktorý je potvrdený akostnou značkou QUALICOAT® zaručujúcou mnohoročnú najvyššiu kvalitu povrchu hliníkových profilov.

Štandardné farby/imitácia dreva
Biela (RAL 9016); Hnedá (RAL 8017); Šedá (RAL 9006). Zlatý dub (biela/zlatý dub); Orech (biela/orech).