Automatické dvere

Automatické dvere

 Firma TRIDO vyrába automatické posuvné dvere zo systému a komponentov francúzskej firmy PORTALP .

Automatické lineárne-posuvné dvere vyrábané firmou TRIDO sa užívajú ako vstupné alebo interiérové, zvlášť v miestach s vysokou frekvenciou prechodu osôb alebo v miestach s požiadavkou na bezbariérový priechod či vysokú exkluzivitu.

Pri napojení na EPS alebo EZS je možné použiť aj pre účel únikového východu alebo, ak sú v patričnej úprave, aj ako protipožiarne uzávery.

Spoločnosť PORTALP je v súčasnej dobe jedným z najväčších francúzskych dodávateľov automatických dverí a systémov. Vďaka svojmu vývojovému centru udáva technologické trendy súčasnej doby a všetky jej výrobky tak spĺňajú aj tie nejnaronejšie požiadavky ako v súkromnej tak priemyselnej oblasti.

Produkty

Systém TINA

Automatické lineárne posuvné dvere nachádza uplatnenie ako vstupné aj ako interiérové ​​dvere všade tam, kde je vysoká frekvencia priechodu osôb alebo je požiadavka na bezbariérový prístup, spĺňajú aj požiadavky na vysokú exkluzivitu. Prednosťou modelu automatických dverí TINA je nízka výška nosníka pojazdu krídel 102 mm a hmotnosť krídel až 120 kg. Elektronika je riešená modulovo a je nastaviteľná podľa priania a požiadaviek zákazníka. Systém je možné rozšíriť prostredníctvom prídavných modulov (VSTUP, VÝSTUP) o externé prídavné zariadenia (napr. prístupové systémy, tepelná vzduchová clona apod) a bezpečnostné moduly (napr. EPS, EZS a pod).

Systém DIVA L

Dvere DIVA L v sebe kombinujú výkonnosť a spoľahlivosť. Sú navrhnuté pre miesta s veľkou frekvenciou pohybu osôb – supermarkety, obchodné domy, banky, úrady, nemocnice apod Pohonu DIVA L sa štandardne používa na posuvné automatické dvere s hmotnosťou krídel až 100 kg. Elektronika týchto dverí je riešená modulovo, čo umožňuje prevádzku a ovládanie presne podľa potrieb zákazníka. Systém je možné rozšíriť prostredníctvom prídavných modulov (VSTUP, VÝSTUP) o externé prídavné zariadenia (napr. prístupové systémy, tepelná vzduchová clona apod) a bezpečnostné moduly (napr. EPS, EZS a pod).

Systém DIVA S

Moderné riešenie vstupu do budov, nákupných a kultúrnych centier, kde sa spájajú nárokmi na vysoký počet prechádzajúcich osôb, estetický efekt, úspora energie, bezpečnosť osôb a kvalitné zabezpečenie objektov. Pohon DIVA S sa používa na štandardné, ale aj na špeciálne riešenia automatických dverí. Elektronika týchto dverí je štandardne vybavená pre ovládanie (EPS, EZS). Pohonná jednotka zaisťuje posun krídiel s vysokou hmotnosťou až 140 kg.

Krídlový otvárač

Horizontálne elektromechanický (ISO) pohon krídlových dverí, vhodný pre interiér aj exteriér. V prípade výpadku el. prúdu sa dvere samy zatvárajú. Pohon ponúka rozmanité možnosti ovládania, ako napr tlačidlo, radary, fotobunky, diaľkové ovládanie atď Hmotnosť krídla dverí až do 250 kg, šírka krídla do 1400 mm. Možná montáž do ťažné alebo tlačné verzie.

Bezrámové

Kalené sklo o hrúbke 10 mm pre bezrámové krídla dverí.

Profil 25 mm

Krídla s hĺbkou profilu 25 mm bez prerušeného tepelného mostu s možnosťou zasklenia Conex alebo Diterm.

Profil 38 mm

Krídla s hĺbkou profilu 38 mm bez prerušeného tepelného mostu s možnosťou zasklenia Connex alebo Diterm.

Profil 50 mm

Krídla s hĺbkou profilu 50 mm s prerušeným tepelným mostom s možnosťou zasklenia Conex alebo Diterm.